W placówce znajdują się cztery grupy wychowawcze. Od początku roku szkolnego 2009/2010 zostały wprowadzone klaso-grupy tzn.: gr. I i IV to I klasa, gr. II to II klasa i gr. III to III klasa. Szkoła jak i każda  grupa wychowawcza jest oddzielona od siebie i znajduje się na osobnych kondygnacjach i skrzydłach budynku.  W skład pomieszczeń każdej grupy wychowawczej wchodzą:

  • 3, 4 sypialnie, które pomieszczą od 2 do 4 wychowanków (każda sypialnia jest odpowiednio umeblowana tak aby  wychowanek miał warunki godne do mieszkania),
  • świetlica (w której wychowankowie uczestniczą w zajęciach popołudniowych, oglądają telewizje oraz korzystają z komputera),
  • kuchnia grupowa (wyposażona w nowoczesny aneks kuchenny, gdzie zazwyczaj odbywają się zajęcia kulinarne),
  • magazynek gospodarczy a zarazem pokój wychowawcy (w którym magazynowane są wszystkie przybory i materiały oraz rzeczy niezbędne do pracy z grupą jak i prawidłowego funkcjonowania grupy wychowawczej),
  • łazienka z natryskiem i pomieszczeniem wc oraz umywalnia (gdzie chłopcy mogą w prawidłowy sposób dbać o swoja higienę osobistą, pomieszczenia te na wszystkich grupach są odnowione i wyremontowane)

Każda z grup jest przystosowana do przyjęcia maksymalnej ilości wychowanków w liczbie 13 osób.

Karta informacyjna

Nazwa podmiotu:
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Patron:
brak
NIP:
695-10-08-866
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
jaworski
Gmina:
Jawor
Miejscowość:
Jawor
Adres:
ul. Legnicka 16
Kod pocztowy:
59-400
Kontakt:
tel.: (76) 870-20-33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor:
Mariusz Barański, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca Dyrektora:
Daniel Iwański, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik gospodarczy:
Tadeusz Markiewicz, tel.: 76 870-20-33 w. 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony. sobota, 09 marzec 2013 10:24 Tadeusz Markiewicz
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 25 lipiec 2016 07:12 Tadeusz Markiewicz